• ŠKD

Školský klub detí pri ZŠ Zeleneč

Vážení rodičia,

ak sa rozhodnete prihlásiť Vaše dieťa do ŠKD, vyplňte tlačivo Prihláška dieťaťa do ŠKD  a Zápisný list dieťaťa. Pri odhlasovaní žiaka z ŠKD vyplňte tlačivo Odhlásenie dieťaťa z ŠKD.  Tlačivá sú zverejnené aj na webovej stránke školy . Vyplnené tlačivá  osobne  odovzdajte zástupkyni riaditeľky školy Mgr. Dominike Kollárovej, príp. Mgr.  Gabriele Demovičovej na riaditeľstve školy.

Ak sa rozhodnete zmeniť čas pravidelného odchodu Vášho dieťaťa z ŠKD, vyplňte tlačivo Žiadosť o zmenu odchodu dieťaťa z ŠKD zverejnené na webovej stránke školy a osobne ho odovzdajte zástupkyni riaditeľky školy Mgr. Dominike Kollárovej, príp. Mgr. Gabriele Demovičovej na riaditeľstve školy.

Pedagogický zamestnanec uvoľní dieťa z klubu len na základe predchádzajúceho písomného oznámenia rodiča alebo inej fyzickej osoby, ktorá má dieťa zverené do osobnej starostlivosti alebo do pestúnskej starostlivosti na základe rozhodnutia súdu.  Je nutné, aby písomné oznámenie bolo na samostatnom liste.

S ostatnými špecifickými požiadavkami alebo otázkami sa obracajte priamo na riaditeľku školy ThLic. Danielu Depešovú – 0335541024, 0911239919.

Štruktúra a harmonogram činnosti ŠKD  je v súlade s legislatívou a psycho-hygienickými požiadavkami na rozvrh a charakter činností žiakov príslušného školského veku.

Pedagogický prístup  orientujeme na posilňovanie humánnych, priateľských vzťahov medzi rovesníkmi, na rozvíjanie prosociálneho správania  sa žiakov s rešpektovaním ich individuálnych osobitostí a potrieb.

Príspevok na čiastočnú úhradu nákladov na činnosti ŠKD hradí zákonný zástupca dieťaťa umiestneného v ŠKD.
           Obec určuje výšku príspevku na čiastočnú úhradu nákladov na činnosti ŠKD nasledovne:
          a) 15,00 eur mesačne za jedno dieťa umiestnené v ŠKD, ktoré má trvalý pobyt v obci, 3 € mesačne za rannú družinu;za jedno dieťa umiestnené v ŠKD, ktoré má trvalý pobyt v obci,
          b) 25,00 eur mesačne za jedno dieťa umiestnené v ŠKD, ktoré nemá trvalý pobyt v obci, 5 € mesačne za rannú družinu;za jedno dieťa umiestnené v ŠKD, ktoré nemá trvalý pobyt v obci,

Príspevok  sa uhrádza vopred, spravidla do 15. dňa príslušného kalendárneho mesiaca, bezhotovostne na účet ZŠ :

IBAN SK07 5600 0000 0011 1464 5004

variabilný symbol : napísať mesiac a rok, za ktorý sa príspevok uhrádza (napríklad : 01 2014)

doplňujúci údaj : meno a priezvisko dieťaťa

Oddelenie:

Vychovávateľka

Zameranie :

1.

P. Ľubomíra Nemčeková